KLAMONT

cenová ponuka

+421 918-392-178

POHONY BRÁN CAMESEKČNÉ A VÝKLOPNÉ BRÁNY

V našej ponuke pohonov na garážové brány sa nachádzajú dva základné typy. Vlečný pohon pre sekciové a výklopné brány a bočný motor používaný výhradne pre výklopné brány.

Všetky nami predávané garážové brány sú vybavené vlečným motorom, ktorý sa vyznačuje veľmi tichým chodom a nebude vás rušiť ani v prípade, ak sa garážové státie nachádza priamo pod obývanými priestormi.

Pohyb je veľmi plynulý a okrem doplnkových bezpečnostných prvkov, ktoré sa dajú dokúpiť ku každej bráne, je už samotný motor vybavený senzorom plynulosti pohybu. Tento v prípade kontaktu s prekážkou, napríklad autom alebo stojacou osobou, spustí spätný pohyb a zabráni tak poškodeniu vozidla alebo zraneniu osoby.

EMEGAPohon pre výklopné brány do 9 a 14 m². Je ideálny pre stredné až veľké drevené alebo zateplené výklopné brány.Moderný a príjemný dizajn ladí s estetikou brány. Pohon Emega je testovaný s súlade s európskymi normami a zabudované svetlo uľahčuje vstup do garáže. Dostupný aj v 24V verzii.

VERPohon pre sekciové a výklopné brány. Dokonale prispôsobiteľný pre všetky typy garážových brán. Vďaka zabudovanému stropnému svetlu vstupujete už do osvetlenej garáže pre vašu zvýšenú bezpečnosť. Počas výpadku elektriny umožňuje doplnkový záložný zdroj nepretržitú prevádzku garážovej brány.

PRÍSLUŠENSTVO

Všetky typy motorov s príslušnou elektronickou jednotkou je možné ovládať širokou škálou ovládacích zariadení podľa charakteru zariadenia pre maximálny užívateľský komfort:

Príslušenstvo CAME
 • tlačidlami
 • kľúčovými ovládačmi s osobným kľúčom
 • magnetickými kľúčmi
 • klávesnicami osobného číselného kódu
 • žetónmi vhadzovanými do skrinky
 • magnetickými a bezkontaktnými kartami
 • snímacími radarmi pohybu
 • magnetoindukčnými vozidlovými detektormi
 • bezkontaktnými fotobunkami
 • nášľapnými doskami
 • rádiovými diaľkovými ovládačmi v rozličných typoch prevedenia (od kľúčenkových typov až po robustné priemyselné prevedenie) a spôsoboch kódovania (s pevným individuálnym alebo plávajúcim kódom).

Všetky spôsoby ovládania môžu byť vzájomne kombinované a môžu ovládať viacero zariadení, ako aj spínanie osvetlenia, otváranie elektrického zámku dverí, alebo zapínanie a vypínanie poplachového systému. V prípade kombinácie diaľkového ovládania so zariadeniami iných výrobcov postačuje doplniť k takémuto zariadeniu externý prijímač, čím sa sústredia všetky ovládače do jediného vysielača.

Neváhajte a kontaktujte nás!

v prípade akýchkoľvek informácií alebo otázok sme vám k dispozícii aj na dole uvedených kontaktoch!

HETIKOV s.r.o.
Hörmann
CAME S.p.A.
Mobilné garáže
Značkové produkty od yourbrand.sk
VegaStar - zdravý život
Pepack e-shop - obaly, baliaci materiál, baliace stroje - baliaci materiál, obaly, baliaca technika
Scroll to Top