KLAMONT

cenová ponuka

+421 918-392-178

POHONY BRÁN CAMEPOSUVNÉ BRÁNY

Posuvné brány sú najvhodnejším riešením vstupov šetriace priestor a ponúkajúce dokonalý užívateľský komfort. Ponúkame vám široký sortiment pohonov s možnosťou využitia pre akýkoľvek typ brány. Výber vhodného typu pohonu sa zvolí podľa konštrukcie a váhy posuvného krídla s primeranou rezervou pre prípadné náročnejčie klimatické podmienky alebo intenzívnu prevádzku.

Riadiace elektroniky pre pohony krídlových brán umožňujú pripojenie ľubovolných ovládacích prvkov od jednoduchého tlačidla, cez kľúčový ovládač, kódovú klávestnicu, snímač bezkontaktných kariet až po diaľkové ovládanie.

Brány je tiež možné vybaviť ďalšimi prvkami pre zvýšenie bezpečnosti pre lepšiu ochranu majetku a ľudí.

Medzi ochranné prvky patria:

fotobunky obmedzujúce pohyb brány v prípade detekcie prekážky
nárazové bezpečnostné rebrá na krídlach brány brániace privretiu
svetelný maják pre upozornenie na výjazd vozidla

Všetky pohony od firmy CAME sú označené značkou EN tested a spĺňajú najprísnejšie európske bezpečnostné normy.

Bx-243Do 300 kg Pohon BX-243 je vďaka modernému dizajnu a 24V motoru ideálnym pre posuvné brány v rodinných domoch. Je vybavený zabudovaným ovládacím panelom novej generácie, spĺňa všetky európske štandardy.…

BxDo 400-600-800 kg Pohony série BX sú ideálnym riešením pre apartmánové domy a rezidenčné zóny. Vďaka novej ovládacej elektronike spĺňajú všetky legislatívne normy. Možnosti individuálnych riešení začínajú 230V verziou až… .

BKDo 800-1200-1800-2200 kg Pohon je určený pre obsluhu posuvných brán pre apartmánové domy a rezidenčné štvrte, priemyselné a verejné zóny. Je absolútnou špičkou pokiaľ ide o služby a bezpečnosť. .…

By-3500TDo 3500 kg. Tento model je ideálnym riešením pre veľkorozmerné krídla posuvných brán, priemyselných vstupných brán, a to pre svoj výkon a spoľahlivosť. Elektronika novej generácie umožňuje programovanie brány pre…

PRÍSLUŠENSTVO

Všetky typy motorov s príslušnou elektronickou jednotkou je možné ovládať širokou škálou ovládacích zariadení podľa charakteru zariadenia pre maximálny užívateľský komfort:

Príslušenstvo CAME
 • tlačidlami
 • kľúčovými ovládačmi s osobným kľúčom
 • magnetickými kľúčmi
 • klávesnicami osobného číselného kódu
 • žetónmi vhadzovanými do skrinky
 • magnetickými a bezkontaktnými kartami
 • snímacími radarmi pohybu
 • magnetoindukčnými vozidlovými detektormi
 • bezkontaktnými fotobunkami
 • nášľapnými doskami
 • rádiovými diaľkovými ovládačmi v rozličných typoch prevedenia (od kľúčenkových typov až po robustné priemyselné prevedenie) a spôsoboch kódovania (s pevným individuálnym alebo plávajúcim kódom).

Všetky spôsoby ovládania môžu byť vzájomne kombinované a môžu ovládať viacero zariadení, ako aj spínanie osvetlenia, otváranie elektrického zámku dverí, alebo zapínanie a vypínanie poplachového systému. V prípade kombinácie diaľkového ovládania so zariadeniami iných výrobcov postačuje doplniť k takémuto zariadeniu externý prijímač, čím sa sústredia všetky ovládače do jediného vysielača.

Neváhajte a kontaktujte nás!

v prípade akýchkoľvek informácií alebo otázok sme vám k dispozícii aj na dole uvedených kontaktoch!

HETIKOV s.r.o.
Hörmann
CAME S.p.A.
Mobilné garáže
Značkové produkty od yourbrand.sk
VegaStar - zdravý život
Pepack e-shop - obaly, baliaci materiál, baliace stroje - baliaci materiál, obaly, baliaca technika
Scroll to Top