KLAMONT

cenová ponuka

+421 918-392-178

Naša ponukaKLIMATIZÁCIE

V súčasnosti sa mnohé domácnosti a kancelárie nezaobídu bez klimatizačných zariadení, ktoré zabezpečujú úpravu vzduchu v letnom i zimnom období. Pod úpravou vzduchu rozumieme viacero postupov či krokov – od temperovania až po čistenie a deodorizáciu vzduchu v miestnosti. Mnohé vzájomne súvisiace komponenty vedú k modernému klimatizačnému zariadeniu, ktoré dokáže splniť aj tie najvyššie požiadavky. To znamená dosiahnutie spoľahlivej a energeticky úspornej prevádzky, vysokej užívateľskej variability, čistého vzduchu, nízkej hlučnosti a to všetko stlačením tlačidla ovládača. Na základe výkonu a účelu klimatizačného zariadenia máme v ponuke nasledovné varianty:

klimatizačné zariadenia pre obytné priestory

klimatizačné zariadenia pre komerčné priestory

Pre obytné priestory montujeme systémy
SINGLE a MULTI Split.
SINGLE split

pri klasickej inštalácii tvoria vnútorná a vonkajšia jednotka jedno ucelené zariadenie.

MULTI split

inštalácia systémov multi-split je elegantné riešenie pri klimatizovaní viacerých miestností. Jedna vonkajšia jednotka dokáže prevádzkovať od dvoch až do päť vnútorných jednotiek.

Pre komerčné priestory sú určené zariadenia s vyšším výkonom, vďaka čomu sú ideálnym riešením pre kancelárie, obchody, reštaurácie a iné priestory, kde sa vyžaduje ľahké, kompaktné a elegantné riešenie. Zariadenia sú dostupné v prevedeniach – nástenné, kazetové, podstropné / parapetné a kanálové, pri chladiacich / vykurovacích výkonoch od 5,0 KW do 23,00 kW.

Používame kvalitné jednotky s vysokou garanciou záruky.

Neváhajte a kontaktujte nás!

v prípade akýchkoľvek informácií alebo otázok sme vám k dispozícii aj na dole uvedených kontaktoch!

HETIKOV s.r.o.
Hörmann
CAME S.p.A.
Mobilné garáže
Značkové produkty od yourbrand.sk
VegaStar - zdravý život
Pepack e-shop - obaly, baliaci materiál, baliace stroje - baliaci materiál, obaly, baliaca technika
Scroll to Top