KLAMONT

cenová ponuka

+421 918-392-178

CAMECESTNÉ ZÁBRANY

Ponúkame vám viacero druhov cestných zábran umožňujúcich usmerňovať a obmedziť prejazd motorových vozidiel do vyhradených zón, priemyselných areálov alebo na parkovacie plochy.

Parkovacie zábrany z rady UNIPARK zase slúžia na obmedzenie parkovania cudzích vozidiel na vyhradených parkovacích miestach v mestských a obchodných zónach, firemných parkoviskách alebo na súkromných parkovacích miestach. Ručné alebo automatické ovládanie umožňuje voľbu medzi pohodlnou obsluhou a ekonomicky nenáročným riešením.

CAME CESTNÉ ZÁBRANYAUTOMATICKÉ ZÁVORY

Cestné závory GARD v šírkach G 2500, G 4000, G 6000, G 8000 a G 12000 uzatvoria ľubovolný priechod. Pri použití páru závor dokážeme uzatvoriť až 24 000 mm široký priestor a zabezpečíme priechod a plynulé otáčanie aj kamiónom s nadrozmerným nákladom. Rýchlosť otvárania a zatvárania 2 až 12 sekúnd spľňa požiadavky parkovísk aj s veľkou frekvenciou a automatickou obsluhou riadenou výpočtovou technikou.

GardPre prejazdy do 2,5 m a 4 m. Rýchle cestné zábrany sú ideálnym riešením ak potrebujete obsluhovať a kontrolovať premávku v parkovacích zónach a na privátnych cestných komunikáciách. Sú k dispozícii s 230V aj 24V motormi a tiež v prevedení stojana z nerezovej ocele (odolným proti korózii) vhodné v prímorských oblastiach alebo na komunikáciách s intenzívnou prevádzkou a solením akým sú napr. dialničné mýta.

Gard 3Pre prejazdy do 2,75 m. Nová cestná zábrana od Came "Gard 3" je navrhnutá tak, aby zvládala aj obsluhu vstupov s veľmi intenzívnou prevádzkou. Vďaka novej architektúre elektornického panelu a špeciálnemu motoru je schopná dosiahnuť veľmi krátku dobu otvorenia,len 0,9 s. Je obzvlášť vhodná pre rýchlu obsluhu v nákupných centrách, na verejných parkoviskách, v nemocniciach, dialniciach.

Gard 4Pre prejazdy do 3,75 m. Je nová automatická cestná zábrana určená pre bežnú obsluhu premávky v rezidenčných zónach ako aj v nákupných centrách a priemyslených parkoch.

Mäkké profily, zaoblené hrany pre zvýšenú odolnosť voči vetru, inovatívny dizajn - všetko obsiahnuté v cestnej zábrane, ktorá harmonicky zapadne do akéhokoľvek prostredia.

Gard 8Pre prejazdy do 7,6 m.
Gard 8 je ideálnym riešením pre riadenie komunikácií a parkovacích plôch v priemyselných parkoch.

Je výsledkom inovatívnych konštrukčných riešení a je posledná v rade cestných zábran.

Dodáva sa v obidvoch 230V a 24V verziách.

Gard12Pre prejazdy do 12 m. Špeciálne navrhnutá pre veľké priemyselné prejazdy akými sú napríklad vlakové priecestia a iné. Gard 12 je unikátna cestná zábrana s unikátnymi vlastnosťami. Ide o výnimočný produkt, pokiaľ ide o spoľahlivosť a výkon. Vyrába sa len v 24V verzii.

CAME CESTNÉ ZÁBRANYPARKOVACIE ZÁBRANY UNIPARK

Parkovacie zábrany na manuálnu alebo automatickú obsluhu umožňujú blokovať vyhradené parkovacie miesta a v prípade parkovania ich otvárať a zatvárať pohodlne aj s diaľkovým ovládačom. Dve rozmerové rady (UNIPARK, UNIPARK L) pre osobnú a nákladnú dopravu a prevodovky na 24 V umožňujú ich využívanie aj na intenzívnu prevádzku pri uzatváraní parkovacích miest a priechodov. Jedna riadiaca elektronika dovoľuje pripojiť až 4 samostatné parkovacie zábrany, čím sa pri väčšom počte znižujú finančné náklady na kompletnú dodávku.Vyhradené parkovacie miesto. Inovatívna myšlienka od Came pre vyhradenie parkovacieho miesta bez ohľadu na kontext, či už ide o riešenie privátneho státia alebo o obsluhu rady parkovacích miest, Unipark je správnou voľbou. Obsluha zariadenia je možná aj automaticky prostredníctvom diaľkového ovládača priamo z pohodlia auta.


(pdf - 326 KB)
užívateľská príručka

CAME CESTNÉ ZÁBRANYPADACIA REŤAZ CAT

Padacia reťaz CAT – do centier historických miest a nádvorí sa s obľubou používa ako cestná zábrana, ktorá umožňuje uzatvárať priechody až do 15 000 mm šírky a klasický tvar neruší vzhľad tak ako cestná závora. Koľajnice pre reťaz nainštalované na komunikáciu slúžia zároveň ako spomaľovače dopravných prostriedkov. Jednoduché stĺpy s prevodovkou a s protizávažím môžu byť v ľubovolnom farebnom odtieni a dodávajú sa aj v ušľachtilej antikorovej oceli.Pre prejazdy do 8 m a 16 m. Padacia reťaz Cat je patentovaný výrobok Came a využíva sa pre vymedzenie súkromných a verejných parkovacích zón. Vďaka pokrokovej technológii a unikátnemu dizajnu je tento produkt perfektne integrovateľný aj v prípade špecifických architektonických požiadaviek ako aj do historických centier miest a obcí.


(pdf - 471 KB)
užívateľská príručka

Neváhajte a kontaktujte nás!

v prípade akýchkoľvek informácií alebo otázok sme vám k dispozícii aj na dole uvedených kontaktoch!

HETIKOV s.r.o.
Hörmann
CAME S.p.A.
Mobilné garáže
Značkové produkty od yourbrand.sk
VegaStar - zdravý život
Pepack e-shop - obaly, baliaci materiál, baliace stroje - baliaci materiál, obaly, baliaca technika
Scroll to Top