KLAMONT

cenová ponuka

+421 918-392-178

HÖRMANNPRIEMYSELNÉ BRÁNY

Sekciové garážové brány sú vyrábané z dvojplášťových panelov z pozinkovanej farbenej ocele, z antikorovej ocele a z eloxovaného a farbeného hliníka. Termopanely sú vyplnené tvrdou polyuretánovou penou s hrúbkou 42 mm. Tepelnoizolačné vlastnosti panelov spĺňajú prísne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla. Vysoká odolnosť všetkých materiálov proti korózii, perfektne navrhnutá konštrukcia umožňujúca pri otváraní vodorovný pohyb sekcií popod strop miestnosti a úsporná údržba zaručujú dlhoročný bezporuchový chod a kladú minimálne požiadavky na spoľahlivú prevádzku.

Priemyselné sekcionálne brány
Priemyselné sekcionálne brány

Stiahnutie PDF

Priemyselné sekcionálne brány Stavebná hĺbka 42 mm
Priemyselné sekcionálne brány Stavebná hĺbka 42 mm

Stiahnutie PDF

Priemyselné sekcionálne brány, Konštrukčná hĺbka 67 mm
Priemyselné sekcionálne brány, Konštrukčná hĺbka 67 mm

Stiahnutie PDF


Všetky sekcie sú veľmi ľahké, pričom v najťažšom materiáli je váha panelov len 17 kg/m2 a výšky panelov 495 mm a 615 mm umožňujú vyrábať garážové brány široké 7500 mm a vysoké 5500 mm. Pri špeciálnej konštrukcii možno otvárať brány pod ľubovoľným tupým uhlom. Vo vysokých halách so žeriavovou dráhou je možný aj kolmý pohyb brány po vnútornej stene, čím sa vytvorí dostatočný priestor pre zabudované technologické súbory umiestnené v klasickej dráhe sekciovej brány. Špeciálne posilňovacie pružiny dovolia až 100 000 cyklov nepretržitej prevádzky a používajú sa v priestoroch intenzívneho používania ako veľkosklady, hromadné garáže a v ostatných zariadeniach s nepretržitou prevádzkou.

Ovládať ich možno aj pomocou ručnej mechaniky a pružinových posilňovačov, čo dovoľuje ich otváranie aj v čase výpadku elektrickej energie. Samozrejmé je otváranie pomocou motorovej jednotky s riadiacou elektronikou s ľubovoľným koncovým zariadením. Povinné bezpečnostné doplnky zaisťujú ochranu užívateľov aj dopravných prostriedkov a užívateľov, ktorí tieto brány používajú.

Neváhajte a kontaktujte nás!

v prípade akýchkoľvek informácií alebo otázok sme vám k dispozícii aj na dole uvedených kontaktoch!

HETIKOV s.r.o.
Hörmann
CAME S.p.A.
Mobilné garáže
Značkové produkty od yourbrand.sk
VegaStar - zdravý život
Pepack e-shop - obaly, baliaci materiál, baliace stroje - baliaci materiál, obaly, baliaca technika
Scroll to Top