KLAMONT

cenová ponuka

+421 918-392-178

HÖRMANNAUTOMATICKÉ BRÁNY

Vzhľadom na naše silné postavenie v oblasti brán Vám k výberu pribalíme kvalitnú a precíznu montáž s nadštandardnou starostlivosťou o zákazníkov. Samozrejme vo výborných cenových kategóriách.

Automatické sekcionálne garážové brány sa otvárajú zvislo nahor. Tým získate miesto pred garážou a v nej - rozhodujúca výhoda pri krátkych nájazdoch a veľkých rozmeroch áut ako Karavany, Transportéry a terénne vozidlá.

Obzvlášť exkluzívne dizajnové brány prepožičajú Vášmu domu zvláštny osobný charakter a odlíšia ho tým od bežného.

Pomocou mnohých variantov stvárnenia so štýlovo aranžovanými prvkami budú tieto dizajnové brány obzvlášť v kombinácii s dizajnovými domovými dverami Hörmann atrakciou priťahujúcou pohľady a výrazom Vašich vysokých nárokov.

Výklopné brány Berry
Výklopné brány Berry

Stiahnutie PDF

Sekcionálne garážové brány
Sekcionálne garážové brány

Stiahnutie PDF

Garážová rolovacia brána RollMatic
Garážová rolovacia brána RollMatic

Stiahnutie PDF

Do boku posuvná sekcionálna brána
Do boku posuvná sekcionálna brána

Stiahnutie PDF

Dlhodobá ochrana proti poveternostným vplyvom - 4 cm vysoká plastová päta zárubne trvalo chráni Vašu bránu pred možnou koróziou. To zároveň predlžuje životnosť brány a zhodnocuje Vašu investíciu.
Vždy vtedy, keď sú garáž a dom priamo spojené, odporúča sa dobre zaizolovaná garážová brána. Pre ďalšie zlepšenie už aj tak dobrých izolačných vlastností vyvinula firma Hörmann dodatočnú izoláciu zárubne ThermoFrame.
Integrované dvere bez vysokého prahu sú veľmi praktické. Bez toho, aby ste bránu kompletne otvorili, máte rýchly prístup ku všetkému, čo je v garáži bez toho aby ste prekračovali vysoký prah.
Nevítaní hostia nemajú žiadnu šancu. Ak je garážová brána zatvorená, zapadne poistka proti vypáčeniu automaticky do dorazu vodiacej koľajnice, brána je okamžite pevne zablokovaná a tým chránená voči vypáčeniu
U firmy Hörmann obdržíte garážové brány a vedľajšie dvere s rovnakým delením prelisov a kaziet. Prechody lamiel sú vyrobené precízne a nie sú vôbec vidieť. Dôkaz o vysokej kvalite vyhotovenia stavebných prvkov Hörmann.
Celkový harmonický vzhľad brány sa skladá z mnohých malých detailov. Pre farebné brány s povrchom silkgrain a decograin môžete dostať na želanie aj bočné zárubne vo farbe brány.
So stabilným dosahom a bez rušenia. Novo vyvinutá, extrémne bezpečná metóda šifrovania Vám poskytuje dobrý pocit, že nikto cudzí nemôže skopírovať Váš rádiový signál. Bola skúšaná a certifikovaná bezpečnostnými expertmi Ruhrskej univerzity v Bochumi a je rovnako bezpečná ako internetové bankovníctvo.
Pohodlne a bezpečne vďaka obojsmernej komunikácii rádiovej techniky už nikdy nemusíte pri vetre a nečase vycházať pred dvere, aby ste sa pozreli, či je zatvorená brána. Jedným stisknutím tlačítka poznáte podľa farby LED na ručnom vysielači HS 5 BS.
Nové, exkluzívne diaľkové ovládače BiSecur presvedčujú vedľa vysoko lesklého čierneho alebo bieleho povrchu so vzhľadom klavírového laku taktiež elegantným tvarom, ktorý zvlášť príjemne padne do ruky. Mezinárodnou porotou vyznamenané za exkluzívny design.

Neváhajte a kontaktujte nás!

v prípade akýchkoľvek informácií alebo otázok sme vám k dispozícii aj na dole uvedených kontaktoch!

HETIKOV s.r.o.
Hörmann
CAME S.p.A.
Mobilné garáže
Značkové produkty od yourbrand.sk
VegaStar - zdravý život
Pepack e-shop - obaly, baliaci materiál, baliace stroje - baliaci materiál, obaly, baliaca technika
Scroll to Top